Čajový ateliér Krajinská

Majitelé se snaží vytvářet prostor s unikátní atmosférou, kde se snoubí prostor čajovny a uměleckého ateliéru, který mimo jiné nabízí ke zhlédnutí sbírku starožitného japonského nádobí.

Čajový ateliér Krajinská se nachází v centru Českých Budějovic nedaleko od náměstí Přemysla Otakara II. Zabývají se zde tradičním čajem, preferují produkce bez aromat a blendování a vybírají listy ze známých zahrad, od uznávaných čajových mistrů stejně jako z malých lokálních produkcí. K jídlu nabízejí pětici jednoduchých vegetariánských pokrmů. Čaj lze kombinovat také s datlovými sušenkami, domácím sušeným ovocem nebo raw dortíky, které jsou podávány ve starožitných miskách. V prostoru Čajového Ateliéru pravidelně pořádají tematicky zaměřené degustace a lze si objednat soukromou degustaci.

Jak se dostat na místo veřejnou dopravou?

  • Ateliér můžete nalézt na jedné z rušných ulic vnitřního města, do kterého veřejná doprava nezajíždí. Nejblíže jsou umístěny zastávky MHD Poliklinika Sever a Mariánské náměstí, ze kterých odjíždí autobusy do všech významných částí města.

Adresa / Location: