Lasertag a Caseroom

Je libo trochu adrenalinu? Na tomto místě ho najdete plno. Lasergame je akční střelecká hra, která vám nedovolí si ji nezamilovat. Během hry bude Vaší jedinou jistotou speciální vybavení. Úkol je zdánlivě snadný: zasáhněte soupeře a přežijte. Anebo se můžete pustit do napínavé únikové hry – zkuste tedy spojit své síly s kamarády a vyřešit společně záludné úkoly.

Studenti s lasergame puškami

Lasertag a Caseroom

Akční hra Lasergame, známá také pod názvem lasertag, se hraje ve speciálně upravené aréně. Hra trvá 15 minut a úkolem je zasáhnout soupeře laserem a „vypnout ho“. Před začátkem hry dostane každý hráč vlastní herní set a s ním hraje proti ostatním hráčům v týmech nebo sám za sebe. Zbraň se dá nastavit podle přání nebo předpřipravených herních scénářů, které se dají libovolně měnit. Temná aréna je v pouličním stylu a plná překážek. Hrát se dá i kdekoliv ve venkovním prostředí, přičemž Outdoor Lasergame (lasertag) je v České republice poměrně mladou formou zábavy a lidé si ji často zaměňují s paintballem. S přenosným vybavením je firma schopna přijet na jakékoliv místo v jakoukoliv roční dobu a uspořádat denní i noční hry. Firma též po domluvě nabízí pořádání teambuildingových firemních akcí, narozeninových oslav a různé speciální akce na míru s možností využít kulečník, fotbálek nebo únikovou hru. Při pořádání akcí se firma řídí heslem: „čím bláznivější akce, tím raději ji pro vás připravíme“.

Dalším velkým lákadlem je bezesporu úniková hra, která otestuje vaše týmové schopnosti a logické uvažování. Jde o hru, při které jste na 60 minut uzamčeni v místnosti, kde je Vaším úkolem vyřešit přidělený případ a díky získaným nápovědám se zároveň dostat z místnosti ve stanovém čase. Hra ve světě není žádnou novinkou a v České republice začíná být velmi oblíbenou formou zábavy.

Jak se dostat na místo veřejnou dopravou?

Umístění přímo na náměstí vybízí k poklidné procházce před hrou a odpočinkové procházce po ní. Zajímavým místem pro následný rozbor zážitků je jistě některý z okolních klubů, hospůdek, popřípadě čajoven. Zážitky vám nikdo nesebere, proto si studentský život užívejte naplno!

Adresa: