Motorfest

Ojedinělá, obvykle květnová akce, na jejíž pořádání se podílí základna fanoušků hokejového klubu z Českých Budějovic. Vystoupení má strhující atmosféru, která svádí si pořádně večer užít.

Hlavní stage a koncert se stovkami fanoušků

Motorfest

Motorfest v Českých Budějovicích je pořádán od roku 2016 a specifickým způsobem propojuje kulturu a sport. Řídí se heslem: „Kombinace exkluzivního hudebního programu s nejpopulárnějším a nejsledovanějším sportovním klubem na jihu Čech slibuje nezapomenutelné zážitky!“ Navíc z výtěžku festivalu je velká částka poskytnuta na mládežnický hokej v Českých Budějovicích. Na festival přijíždí mnoho zajímavých interpretů a kapel jako Kryštof, Wohnout, Sto zvířat, Michal Hrůza, Slza, Lenny, Tata bojs, Tomáš Klus, Monkey Business, Space Junkie, Tokaref, Pilot Season, Pub Animals. Akce je pořádána v Budvar aréně i na venkovní scéně. Vstupenky se kupují ve fanshopu Motoru.

Jak se dostat na místo veřejnou dopravou?

  • Festival je pořádán v hokejové Budvar aréně, nacházející se pár metrů od centra města. Přímo k aréně zajíždí autobusová linka MHD, nicméně doporučujeme využít přilehlých zastávek, popřípadě přijít pěšky.

Adresa / Location: