Music Bar Velbloud

V klubu vystupuje mnoho zajímavých začínajících, ale také legendárních kapel. Každý studující by určitě měl zažít nezaměnitelnou atmosféru tohoto klubu.

Legendární českobudějovický BAR-KLUB Velbloud má jedinečnou atmosféru. Na jeho prknech se vystřídali domácí i zahraniční performeři různých hudebních žánrů. Je typický svým multikulturním zaměřením, prostor k vystoupení a prezentaci nabízí všem bez rozdílu, kromě aktérů propagujících jakékoliv názory potlačující lidskou svobodu. V klubu se pořádají živé koncerty, dj´s produkce, projekce, divadelní představení. Podle organizátorů je cílem „obohatit kulturní život a kulturní soužití v Českých Budějovicích formou zážitku, který se snažíme v dobré víře poskytnout všem lidem bez rozdílu věku, pohlaví, náboženského vyznání, politické příslušnosti a jiných zbytečných předsudků. Jsme uzavřeni všemu a všem, kdo nectí práva a důstojnost druhých a snaží se je jakýmkoli způsobem omezovat, a to jak u lidí, tak zvířat! Rádi podporujeme jakékoli dobročinné akce jak finanční, tak aktivní účastí v rámci realizací sbírkových večerů. Podporujeme mladé umělce a spolky mladých kulturně aktivních lidí poskytováním kvalitního zázemí pro realizaci vlastních projektů bez finančních náhrad za poskytované služby“.

Jak se dostat na místo veřejnou dopravou?

  • Klub se nachází v centru Českých Budějovic. Pro cestu domů lze využít nočních linek MHD, nicméně hosté tohoto klubu, díky kvalitní zábavě, většinou noční spoje nestihnou a domů se vrací až ranními spoji, případně v některých případech rovnou na výuku do školy…

Adresa / Location:

  • U Tří lvů 294/4, České Budějovice
  • GPS: 48.9710667N, 14.4794603E