Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

Je to vhodné místo pro sportovní vyžití, odpočinek i relaxaci mimo České Budějovice a přitom s dobrou dopravní dostupností. Areál se také může stát cílem nebo jen zastávkou při cestách na in-line bruslích nebo na kole.

Areál nabízí nejen širokou nabídku možností sportovního vyžití, ale také místo pro odpočinek a relaxaci. Proto jsou jeho nejčastějšími návštěvníky rodiny s dětmi. Láká je dětský dřevěný hrad, obří vzduchová trampolína, různé prolézačky či skluzavky. Pro mladé sportovce jsou k dispozici lezecké stěny, dvě baseballová hřiště, čtyři kurty na plážový volejbal, tři stoly na stolní tenis, víceúčelové hřiště, hřiště na pétanque a badminton a oblíbený Adrenalin park s lanovým centrem, skákacími botami, trampolínami, „Velkým sjezdem“ či „Dětským lanáčkem“. Součástí areálu je též ohniště, místo pro rybaření a dřevěný vstup do řeky s odrazovým prknem. Sportovní vybavení si lze zapůjčit v půjčovně. Občerstvit je možné na terase místní restaurace. Sportovně relaxační areál nabízí ubytování hostelového typu vhodné zejména pro skupiny a je příhodným místem pro konání firemních akcí, neboť nabízí širokou škálu sportovních a adrenalinových aktivit, vzdělávací prostory a gastronomické zajištění. Například Stan Jurta nabízí vhodné zázemí pro školení, přednášky či raut. V obci lze navštívit proslulý zámek Hluboká nad Vltavou nebo se procházkou či na kolech nebo in-linech vydat podél Vltavy do Českých Budějovic.

Jak se dostat na místo veřejnou dopravou?

  • Z českobudějovického autobusového nádraží jezdí několik linek autobusů, nicméně jejich zastávka v centru města je poměrně daleko od areálu. Druhou možností je linka městské dopravy č. 4. Hluboká nad Vltavou má sice ve své blízkosti dvě železniční zastávky, ale obě jsou pro dopravu do Areálu nevyhovující z důvodu větší vzdálenosti, o četnosti spojů zastavujících v těchto zastávkách ani nemluvě. Sportovně zdatnějším jedincům doporučujeme cestu na in-line bruslích nebo na kole.

Adresa / Location: